Pirkau ne sau , dovanai. Pirmas įspūdis buvo puikus , graži pakuotė , gera medžiaga . Viskas tikrai liuks.
Kiek man žinoma , žmogus dovana ir drabužio dėvėjimusi yra labai patenkintas .
Labai patogiai ir stilingai vyras nešioja. Fantastiškai tinkantis kelnių ilgis aukštaūgiams lietuvos vyrams.
Kostiumas labai veliasi pūkais iš vidaus. Paprastas geras modelis, bet ties keliais medžiaga išsitampė. Kainos ir kokybės santykis nevienodas.
Turiu jūsų jau 4 laisvalaikio kostiumus. Puikūs!!!!!❤️ Kokybė superinė. Svarbiausia, kad tinka mano ilgoms kojoms 😀. Sėkmės jums.
